Rozkład jazdy

Górnośląskie Koleje Wąskotorowe Oberschlesischen Schmalspurbahnen Upper Silesian Narrow Gauge Railways

Website (C) 1997-2007 Jakub Halor

Rozkład jazdy Górnośląskich Kolei Wąskotorowych

ROZKŁAD JAZDY NA SEZON LETNI 2015
 

Górnośląskie Koleje Wąskotorowe 

Obowiązuje od 27.06.2015 do 30.08.2015 w soboty, niedziele i święta.

 
 

Nr pociągu

W-11

W-13

Kierunek

Bytom ->Miasteczko Śląskie

Bytom Wąsk.

09:00

14:30

Szombierki Elektrownia

09:05

14:35

Bytom Karb Wąsk.

09:10

14:40

Dąbrowa Miejska

09:25

14:55

Sucha Góra

09:30

15:00

Repty Kopalnia Zabytkowa

09:40

15:10

Tarnowskie Góry Wąsk.

09:45

15:15

Lasowice Zalew

10:00

15:30

Miasteczko Śl. Zalew

10:05

15:35

Miasteczko Śl. Wąsk.

10:10

15:40

 

Nr pociągu

W-12

W-14

Kierunek

Miasteczko Śląskie -> Bytom

Miasteczko Śl. Wąsk.

12:00

17:30

Miasteczko Śl. Zalew

12:05

17:35

Lasowice Zalew

12:10

17:40

Tarnowskie Góry Wąsk.

12:25

17:55

Repty Kopalnia Zabytkowa

12:30

18:00

Sucha Góra

12:40

18:10

Dąbrowa Miejska

12:45

18:15

Bytom Karb Wąsk.

13:00

18:30

Szombierki Elektrownia

13:05

18:35

Bytom Wąsk.

13:10

18:40

 
 

Pobierz Rozkład Jazdy 2015 w pdf 

Sieciowy rozkład jazdy

Pobierz

 

W-11

Stacyjne rozkłady jazdy

Bytom Wąsk.

Pobierz

Szombierki Elektrownia

Pobierz

Bytom Karb Wąsk.

Pobierz

Dąbrowa Miejska

Pobierz

Sucha Góra

Pobierz

Repty Kopalnia Zabytkowa

Pobierz

Tarnowskie Góry Wąsk.

Pobierz

Lasowice Zalew

Pobierz

Miasteczko Śl. Zalew

Pobierz

Miasteczko Śl. Wąsk.

Pobierz

 
 

Ceny biletów jednorazowych:

 normalny - 10 zł,

ulgowy - 6 zł,

Rodzinny 1+1 (opiekun + dziecko) - 13 zł,

Dzieci do lat 4, rowery, wózki oraz psy - bezpłatnie.

Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji lub karty EURO<26, niepełnosprawnym o znacznym stopniu niepełnosprawności.

Bilety rodzinne przysługują rodzicom z dziećmi do lat 16.

Bilet uprawnia do jednorazowego przejazdu w jedną stronę. Przejazd psa jest dozwolony po okazaniu ważnego świadectwa szczepienia. Pies winien być na smyczy oraz w kagańcu.

Pociąg prowadzi lokomotywa spalinowa, skład jest zestawiony z wagonów pasażerskich letnich - częściowo otwartych. W pociągu znajduje się wagon do przewozu rowerów i wózków.

Pociągi dofinansowane przez Gminę Bytom, Tarnowskie Góry oraz Miasteczko Śląskie w ramach projektu

"Letnie pociągi turystyczne na Górnośląskich Kolejach Wąskotorowych"

Informacja o rozkładzie jazdy oraz kursowaniu pociągów:

666 904 142
 

--------------------------------------------------------------------------------
 

Operator kolei:

Stowarzyszenie Górnośląskich Kolei Wąskotorowych

 

ROZKŁAD JAZDY POCIĄGÓW na kolei parkowej w Chorzowie (WPKiW)

Ze względu na wypowiedzenie SGKW przez Park Śląski (dawny WPKiW) umowy dzierżawy Kolei Parkowej w Chorzowie od lata 2012 r. pociągi w relacji Wesołe Miasteczko - Przystań nie kursują. Kolej parkowa w przebudowie. 


GÓRNOŚLĄSKIE KOLEJE WĄSKOTOROWE

WIOSENNO-LETNI ROZKŁAD JAZDY

Wybierz pociąg:

BYTOM WĄSK. - MIASTECZKO ŚL. WĄSK. - kursuje od 1 maja 2010

Kolei Parkowej WPKiW w Chorzowie - kursuje od 24 kwietnia 2010


Nad Chechło... jeździmy już od 1 maja

  • Przed wakacjami (od 1 maja do 13 czerwca) pociągi kursują w w soboty, niedziele i święta oraz 4 czerwca w piątek
  • W wakacje szkolne (od 19 czerwca do 31 sierpnia) pociągi kursują codziennie

 

Szczegółowy rozkład jazdy:

 

= PRZED WAKACJAMI =
Kursuje w w soboty, niedziele i święta
od 01.05.2010 do 13.06.2010 oraz 04.06.2010 (piątek)
z Bytomia
do Miasteczka Śl.
kierunek
z Miasteczka Śl.
do Bytomia
1
3
nr pociągu
2
4
10:30
14:30
Bytom Główny
13:10
17:10
10:35
14:35
Szombierki Elektrownia
13:05
17:05
10:40
14:40
Bytom Karb Wąsk.
13:00
17:00
10:55
14:55
Dąbrowa Miejska Restauracja
12:45
16:45
11:00
15:00
Sucha Góra Sportowa Dolina
12:40
16:40
11:10
15:10
Kopalnia Srebra
12:30
16:30
11:15
15:15
Tarnowskie Góry Wąsk.
12:25
16:25
11:20
15:20
Tarnowskie Góry Centrum
12:20
16:20
11:30
15:30
Lasowice Zalew
12:10
16:10
11:35
15:35
Miasteczko Śl. Zalew
12:05
16:05
11:40
15:40
Miasteczko Śl. Wąsk.
12:00
16:00

 

= W WAKACJE =
Kursuje codziennie
od 19.06.2010 do 31.08.2010
z Bytomia
do Miasteczka Śl.
kierunek
z Miasteczka Śl.
do Bytomia
11
13
15
nr pociągu
12
14
16
09:00
12:00
16:00
Bytom Główny
11:30
15:40
18:40
09:05
12:05
16:05
Szombierki Elektrownia
11:25
15:35
18:35
09:10
12:10
16:10
Bytom Karb Wąsk.
11:20
15:30
18:30
09:25
12:25
16:25
Dąbrowa Miejska Restauracja
11:05
15:15
18:15
09:30
12:30
16:30
Sucha Góra Sportowa Dolina
11:00
15:10
18:10
09:40
12:40
16:40
Kopalnia Srebra
10:50
15:00
18:00
09:45
12:45
16:45
Tarnowskie Góry Wąsk.
10:35
14:45
17:45
09:50
12:50
16:50
Tarnowskie Góry Centrum
10:40
14:50
17:50
10:00
13:00
17:00
Lasowice Zalew
10:30
14:40
17:40
10:05
13:05
17:05
Miasteczko Śl. Zalew
10:25
14:35
17:35
10:10
13:10
17:10
Miasteczko Śl. Wąsk.
10:20
14:30
17:30
 

Ceny biletów:

Przed wakacjami: 7 zł - normalny, 3 zł - ulgowy.

W wakacje: 6 zł - normalny, 3 zł - ulgowy.

Dzieci do lat 4, rowery, wózki oraz psy - za darmo. Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji lub karty EURO<26. Bilet uprawnia do jednorazowego przejazdu w jedną stronę między dwiema dowolnie wybranymi stacjami. Przejazd psa jest dozwolony po okazaniu ważnego świadectwa szczepienia. Pies winien być na smyczy oraz w kagańcu.

Pociąg prowadzi wagon brankard przeznaczony do przewozu rowerów.

UWAGA! W przypadku złej pogody lub gdy na stacji początkowej nie zbierze się minimalna liczba podróżnych wynosząca 10 osób zastrzegamy sobie prawo do odwołania pociągu!
Info: +48 660 509 102

w górę...


Kolej Parkowa WPKiW

 

  • poza wakacjami (od 30 IV do 27 IX) czynna jest w soboty, niedziele i święta
  • w okresie wakacji (od 19 VI do 31 VIII) codziennie za wyjątkiem poniedziałków

 

 

Wesołe Miasteczko - Przystań
nr pociągu
101
103
105
107
109
111
113
115
117
119
informacje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wesołe Miasteczko

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

ZOO

10:05

11:05

12:05

13:05

14:05

15:05

16:05

17:05

18:05

19:05

Planetarium

10:10

11:10

12:10

13:10

14:10

15:10

16:10

17:10

18:10

19:10

Łania

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

Przystań

10:18

11:18

12:18

13:18

14:18

15:18

16:18

17:18

18:18

19:18

Oznaczenia:
(W) - kursuje tylko w soboty, niedziele i święta
 

 

Przystań - Wesołe Miasteczko
nr pociągu
102
104
106
108
110
112
114
116
118
120
informacje
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Przystań

10:30

11:30

12:30

13:30

14:30

15:30

16:30

17:30

18:30

19:30

Łania

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

Planetarium

10:40

11:40

12:40

13:40

14:40

15:40

16:40

17:40

18:40

19:40

ZOO

10:45

11:45

12:45

13:45

14:45

15:45

16:45

17:45

18:45

19:45

Wesołe Miasteczko

10:48

11:48

12:48

13:48

14:48

15:48

16:48

17:48

18:48

19:48

Oznaczenia:
(W) - kursuje tylko poza wakacjami i tylko w soboty, niedziele i święta
 

UWAGA! W przypadku złej pogody lub gdy na stacji początkowej nie zbierze się minimalna liczba podróżnych wynosząca 5 osób zastrzegamy sobie prawo do odwołania pociągu! Ceny biletów: 6 zł - normalny, 4 zł - ulgowy bilet darmowy dla dzieci do lat 3. Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom za okazaniem ważnej legitymacji lub karty EURO<26.
Info: +48 660 509 106

w górę...

 

Poprzednia Menu Następna